Jdi na obsah Jdi na menu
 


Na dnešním mimořádném zasedání se vedení klubu chtě-nechtě muselo zabývat špatnou formou našeho týmu.

Pro média a všechny fanynky našeho klubu bylo spracováno následující prohlášení:

Jistě se ptáte, kde se stala chyba, že jsme včera nebodovali. Nehledě na to, že byl soupeř o třídu lepší než my, jsme předvedli nejbídnější výkon historie. Většinu branek jsme dostali jako přes kopírák z průniku středem hřiště, poté nahrávkou do lajny, kdy útočící křídlo opět přihrálo před bránu a nikým neatakovaný hráč soupeře střílel takřka do prázdné branky. Naše stará bolest je neproměňování šancí. Možná jsme si už naše štěstí vybrali proti Incredibles a Flamengu a naše představy o zamíchání kartami na vršku tabulky byly pouze utopií. Největším zklamáním byl výkon Čermiho. Neukázal se jako správný vůdce a měl by z týmu odejít nebo přinejhorším přenechat prostor na hřišti lepším hráčům. Sázka na „Mišana“ Gegise v bráně se vyplatila. Ukázal se jako skvělá náhrada za Honzu. Honza by se od něj mohl učit vybíhání a hru nohama. Proto se můžu ptát, proč jsme při rozehrávání autů nevolili místo zbytečných nákopů do prostorů nikoho přihrávku Gegisovi. Jediný, kdo tak dělal byl Čermi. Až na některé vyjímky vůbec nedodržujeme naší taktiku. Neznamená, že když jsme párkrát vyhráli proti soupeřům ze dna tabulky, že porazíme hned každého. Zvlášť soupeře jako je Delirium. Vysouvání a následné nevracení nás stálo půlku branek. Každý z nás si musí sám sáhnout do svědomí a vědět jakých chyb se dopustil a udělat všechno pro to, aby je příště nedělal. Když to šlo proti Incredibles a Flamengu, tak to musí jít i jindy!!!

Vedení klubu bohužel nemůže sáhnout jednotlivým hráčům na prémie, protože "prozatím" žádné nedostávají. Věříme však, že nespokojenost fanynek donutí náš tým odevzdat v následujcích utkáních na hřišti vše a tím pádem postoupit v tabulce na pozice okolo šestého místa.

Vedení klubu
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nezastal

(Lucky, 3. 12. 2008 8:05)

no, nezastal, jindy se moc chválíš, tak nechceme kazit tvoji pokoru :D

Hoši

(Čermi, 2. 12. 2008 12:45)

Kritiku mých výkonů sem si dělal sám, ale díky, že ses mě Zipe zastal. Nikdo jinej se nenašel.

reakce na ZIPa

(Pinďa, 2. 12. 2008 8:30)

tak tebe člověče je mi líto když nepochopíš recesi - a btw, článek psal z větší části Čermi :-D

reakce na výkon čermiho ....

(Zip, 1. 12. 2008 15:22)

není pravda, že čermi hrál špatně v zápase s deliriem. to že to klouzalo je fakt, ale kdyby tam nebyl mrňus a čermi ... tak to skončilo možná krutě pro váš tým. zkuste si to jednou odehrát bez nich ... a pak kritizujte...

Trest

(Pinďa, 28. 11. 2008 14:29)

Tak já si proti Mašinkám připíšu dva body a budu taky za vodou... ale někteří členové týmu budou na aquile...

Trest

(Čermi, 28. 11. 2008 14:16)

Na dokopné si může dát každý maximálně tolik piv, kolik si připsal kanadských bodů do tabulky produktivity! Už teď vím, že žízní neumřu :)