Jdi na obsah Jdi na menu
 


Máme tu dohrávku 1. kola soutěže. Náš původní soupeř se odhlásil a do již nalosovaného ročníku za něj byl nasazen tým JH Stavby. Poprvé tak budeme mít možnost utkat se se soupeřem, který by měl být na přibližně stejné úrovni jako my. Soupeř si ve 4. kole připsal svoji první výhru, tak se teď snad dostane i na nás.

Do tohoto utkání zasáhne již jeden z našich dvou nejproduktivnějších hráčů Mrňus. Doufáme, že si sebou z Úpice přiveze formu, která nás dovede k vítězství. Bohužel i v tomto utkání nám bude chybět Alexej Nikolajevič Untilov. Sice to není zatím jisté, ale když Smraďoch řekne možná, tak je téměř 100 % jistota, že nedorazí. Bude to poslední zápas našeho mančaftu před začátkem zimního semestru pro studenty UJEPU, což je většina z nás.


Předzápasový rozhovor nejmenovaného internetového portálu (vFotbal.cz – poznámka) s trenérem týmu sirem Jiřím Čermákem:

Jak hodnotíte zápas se Soptíky? Tento zápas ukázal, že musíme hrát především ze zajištěné obrany. Posledních 5 minut prvního a prvních 10 minut druhého poločasu bylo zatím těch nejlepších 15 minut hry našeho týmu. Opět se projevila naše smůla v koncovce. Soupeři se i při nepovedené střele míč odrazí na nohu jiného hráče, který pak má prostor a čas k ohrožení naší branky.

Co říkáte na neutuchající zájem věrných fanynek? Jedna fanynka na našem minulém utkání byla. I když nevím jestli od nás, ale fotila si nás. Snad se tato nelichotivá situace do budoucnosti zlepší.

Jaké reference máte o pátečním soupeři? Náš scout je bohužel dočasně indisponován, takže se nemohl dostavit na poslední soupeřovo utkání. Je to nováček stejně jako my, takže očekávám zatím nejvyrovnanější průběh ze všech našich utkání. Domnívám se, že to je firemní tým, takže nebudou asi nejmladší, takže by se mohl projevit náš mladistvý elán.

S jakou taktikou půjde mužstvo do utkání? Půjdeme do něj s taktikou jakou máme. V průběhu hry se může měnit. Škoda, že Čermák nemá lepší fyzičku. Jeho dirigentské schopnosti nám občas ve hře chybí. Hlavně chceme vstřelit první branku a vyvarovat se zbytečných chyb v obraně.

S jakým výsledkem byste byl po 50 minutách spokojen? V současné době jedině s výhrou. 3 zápasy jsme již prohráli, ale pokud na soupeře nebudeme mít, tak s tím nic neuděláme, ale můžu slíbit všem fanouškům, že pro výhru uděláme všechno. Čermák nepůjde v pátek do práce a bude se soustředit jenom na utkání.

Jak hodnotíte dosavadní výkony kapitána týmu Jiřího Čermáka? Výkony George musím ohodnotit z několika pohledů. 1. Jiřík předvádí v obraně dobrou práci a šla přes něj jen polovina obdržených branek... takže prozatím je nejlepším obráncem klubu. 2. Dalším kladem je, že i to minimum fanynek musí být konsternováno pohledem na jeho pohyby a gestikulaci, proto si slibuji že návštěvy na zápasy porostou. 3. Třetí pohled již není tak radostný, svůj dynamit v noze i přes množství střel doposud přetavil pouze v jednu branku, lepší bilanci měl snad i Gluščevič... 4. Samotnou kapitolou je fyzická připravenost Jirky, která stále není ideální. Věřím však, že se poučí z kariéry Jiřího "Bůčka" Štajnera a přestane tolik chlastat...

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář