Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mašinky 7:11 ZD Hospoddáři (3:4)

20. 6. 2009

Dobrý den, v pátek od 16:00 jsme odehráli poslední zápas sezony na hřišti na kterém jsme hráli pro změnu poprvé. Po zápase jsme měli dokopnou, která si zaslouží mít vlastní článek, takže Pinďa bude mít, co dělat, aby zvěčnil do elektronické podoby všechny ty zážitky. Já sem ještě vylitej jak prut, tak omluvte mé překlepy a pravopis.

První poločas jsem zahájila elitní trojice (Žvejk, Mrňus a Čermi) a Gegis. Po chvíli se dostal soupeř do vedení, když si hráč přeběhl z jedné strany na druhou nikým neataková. Hold měl Rafaelll jako jediný, který to na hřišti zaregistroval zavolat. O chvíli později vstřelil po kombinaci s Mrňusem branku Žvejk a začal, tak svojí stíhací jízdu za korunou krále střelců. Soupeř však skóre otočil a my jsem prohrávali. Žvejk přihrál našemu kapitánu a fešáku Čermimu a ten nechytatelnou ranou vyroval, radost nám však dlouho nevydržela a soupeř opět vedl. Tato branka rozplakala Lišáka. Soupeř se však také dlouho neradoval. Na krátko rozehraný přímý kop se dostal opět ke střelci z magických dálek Čermimu a ten další výstavní brankou z dálky uzavřel ke škodě svůj brankový účet a vyrovnal. Poprvé do vedení jsme se dostali díky lišce podšité Lišákovi, který využil špatný odkop obrany a střelou z větší vzdálenosti rozplakal Čermiho, který už nevěřil, že Lišák může dát někdy branku. Skončil první poločas v němž jsme většinu branek nabídli soupeři svými chybami.

Začal druhý poločas a my jsme doufali, že je soupeř již zlomen, ale škaredě jsme se pletli, protože po chvilce hry bylo vyrovnáno. Do vedení nás poté poslal Žvejk po přihrávce od toho cucáka Lišáka. Rafaelll byl nasranej a kopl do brány, až si udělal díru v botě. Tuto svojí zlost později na dokopné ještě ukázal, ale o tom bude psát později Jan. Jenže soupeř opět vyrovnal. Vedení nám zajistil Čermi, který mocně toužil po hattricku a obehrál si několik hráčů soupeře, ale jeho střela si cestu do branky nenašla, ale našla mužnou hruď Žvejka a odrazila se za brankovou čáru. Další execelentní přihrávku Čermiho o chvíli poté protlačil do branky Mrňus. Bylo to o kousek blíž, než pálí Čermi, ale dálka to trošku byla. Vedli jsme o 2 branky, ale soupeř nebyl stále zlomen a dokázal ještě korigovat, když Žvejk kopal aut na Čermiho a útočník to vystihl a houslemi propálil Rafaellla. Pak přišla naše silná chvilka. Po dlouhé době dal gól Gegis po přihrávce od Mrňuse. Historický okamžik pro náš tým! Další branku vstřelil Žvejk po dlouhé hodu Rafaellla, ten byl mimochodem jediný, který se tomu kousači lidí za celý zápas povedl. Touto brankou dostihl Žvejk střelce Dominy na prvním místě tabulky střelců. Jenže Lukáš se nechtěl o první místo dělit svojí pátou brankou se na prvním místě osamostatnil. Jo a přihrával mu Mrňus. Poslední branku soupeři nabídl svým bídným výhozem Rafaelll. Všichni víme, že má obě ruce levé, ale že až takhle hodně, tak to jsme opravdu nevěděli. V posledních minutách se pokoušel Čermi vsítit hattrick, ale nebylo mu přáno, protože nedostal od PinĎy jedinou pořádnou přihrávku. Naší poslední branku v sezoně vsítl Chóťa. Lišák nakopl míč po lajně a Chóťa sprintoval jako Bolt v Ostravě a zastihl míč. Chtěl centrovat na Čermiho, ale noha ho neposlechla a vystřelil. Ku překvapení všech brankář míč nohou minul a Chóťa se stal posledním střelcem našeho týmu. Vyhráli jsme 11:7 a bolí mě hlava!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář