Jdi na obsah Jdi na menu
 


Během podzimní části soutěže jsme odehráli 10 zápasů. Bilance byla 6 výher (Sampdoria, Vesničani, Incredibles, Tuttipizza, Bumerang, Lokomotif), 1 remíza (Rumíci) a 3 prohry (Garda, Centurions, Kostelníci). Ne ve všech se nám podařilo hrát, to co jsme chtěli. Na některých našich výkonech se jistě podepsala zranění 2 klíčových hráčů - Mrňuse a Čermiho. Mrňus odehrál pouze 2 úvodní utkání ve kterých si připsal 12 bodů. Čermi se ve 3. zápase zranil a nedohrával zbytek utkání v plném nasazení.

V průběhu podzimu za nás nastoupilo 17 hráčů. Z nichž 3 nastoupili do všech utkání – Čermi, Žvejk a Majkl. Dalších 5 hráčů zasáhlo pouze do 1 utkání. Mezi nimi byli 2 brankáři, kteří zastoupili absentujícího Johnyho. Nejlepším střelcem je Žvejk s 18 brankami a je zároveň i nejlepším nahrávačem s 10 asistencemi. Produktivitu +- bodů ovládl Majkl s 15 plusovými body.

Před sezonou chtěla většina hráčů bojovat o přední příčky. I přes několik výkyvů jsme se v boji o přední příčky udrželi.

S postavením týmu v soutěži nevládne mezi hráči spokojenost, ztrácíme sice 3 body na 2.místo, ale nebýt zbytečných ztrát bodů mohli jsme být druzí s náskokem několika bodů my.

Herní projev byl v některých zápasech velmi dobrý, ale pak přišel zápasy, kterými jsme si to zase zkazili. Oporti loňsku je vidět pokrok. Vzhledem k tomu, že se sejdeme akorát, tak před zápasem, tak to zase špatné není. Na jaře by to chtělo stabilizovat sestavu a ustálit formace.

Vždy se nedá něco zlepšit, tak na jaře chceme zlepšit komunikaci mezi hráči na hřišti i mimo něj. Johny by měl začít po zápase chodit na pivo a ne si jezdit na randečka. Zlepšení by si jistě zasloužil i přechod z obranné do útočné fáze, kde kazíme spoustu přihrávek a v neposlední řadě hlavně fyzická kondice.

Během podzimu došlo k několika překvapení jako byly výkony Kopiho a Lišáka, Johnyho nový "erotický" účes a nulová účast Alexe a Vogela. Pro někoho mohlo být i překvapení některé ovládnutí zápasů, ale pro mě ne.

Jak tomu už bývá, tak došlo i k několika zklamáním. U nás to byl především výkon týmu v utkání proti Kostelníkům a odchod hráče Chotětického z našeho týmu. Zklamáním nebyl samotný odchod, ale způsob jakým zvolil oznámení této informace.

Jsou okamžiky, na které se nezapomíná. V našich myslích zůstanou 2. poločasy ze zápasů proti Gardě a Lokomotivu.

Jednání o posilách jsme dovedeli do úspěšného konce. Do týmu zatím přišly 2 nové posily - Miloš Doležal a David Bálek. Příchod 1 hráče je ještě možný. Velkou a vítanou posilou bude jistě návrat uzdraveného Mrňuse, který se, jak doufáme po novém roce zapojít opět do týmu.

V poháru narazíme na 3 těžké týmy - Flamengo A, Pérovna A a Lesnou Pes. S těmito týmy nechceme hlavně dostat nějakou šišku, jako minulý rok. Posledním soupeřem bude Sampdoria, kterou by jsme rádi porazili, ale ta si bude určitě klást stejný cíl jako my.

V jarní části soutěže se chceme především poprat o 2-3. místo, která by měla znamenat postup do 2. třídy. Dalším očekáváním je větší stmelení týmu.

Během zimní přípravy se jistě zůčastníme minimálně 1 turnaje. Po novém roce začneme hrát přátelská utkání a možná přidáme pár tréninků. Už teď začneme individuálně běhat a určitě naplánujeme minimálně 2 soustředění v hospodě.

Na chodu týmu by hráči zlepšili komunikaci a docházku.

Hodnocení hráčů: (min. 5 odehraných zápasů)

Žvejk - Jeho výkony by jistě mohli být lepší. Herní projev by měl být konstantnější a ne se měnit jako na houpačce. Z minulosti víme, že ho musíme nasrat, takže mu začneme asi nadávat.

Johny - Opora týmu v brance. Hodněkrát nás zachránil, ale měl by zlepšit komunikaci s ostatními hráči a koupit si nové rukavice.

Pinďa - V úvodu soutěže hrál lépe, než na jejím konci. Málo střílí a prohrává hlavičkové souboje.

Kopi - Škoda několika jeho absencí. Zápas od zápasu se zlepšuje, jak sbírá zkušenosti. Hlavně nedělá v obraně patičky, ale běhá a bojuje.

Čermi - Je to špatné, nelíbí se mi jak hraje. Škoda toho zranění, přišlo v době, kde se zrovna dostával do formy a podzim dohrával jen kvůli malému počtu hráčů. Ale ty nahrávky by měl určitě zlepšit.

Majkl - Přijde že se na hřišti ještě hledá, umí se prosadit individuálně na zakončení je potřeba ještě trochu zapracovat, hráč ordinující na celém hřišti, malá zkušenost s futsalem, ale zlepšuje se, a to i protože je na všech zápasech, to jistě oceňuji, jediný co se mi nelíbí je dlouhé držení míče a zbytečné ztráty balonu, ale i to se zlepšuje.

Lišák - Střídá dobré zápasy se slabšími. Už na něj nikdo neřve, takže si může hrát jak chce. Velice univerzální hráč, jehož výkony půjdou ještě jistě nahoru.

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

....

(Lišák, 26. 11. 2009 18:26)

Je souhlasim s lukym přesně jsi všechno vystihl,akorát jedninný co mě štve že jsem se nezůčastnil posledních 2-3 zápasu kvůli ty p.... práci,kouipil jsem si nové futsalky hospodářky a ještě jsem neměl možnost je vyzkoušet doufám že to bude hned toho 2.12 na ten pohát

hmm

(žvejk, 24. 11. 2009 16:24)

dobrá práce kapitáne, myslím si že článek vše vystihuje. Tak jen tak dál lidi, ať jdem nahoru ;)

Byla by

(Čermi, 24. 11. 2009 15:51)

Pro 3 křížky udělám všechno :)

barva

(3 křížky, 24. 11. 2009 14:52)

horší barva textu nebyla? :)